Series
Ratings
45- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0