Movies
Ratings
918
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Cars 3Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5