Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0