Titles you rated
Death BellRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
LoganRated ★ 1.0
The SwindlersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5