Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0