Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
앵두야, 연애하자Rated ★ 3.0
HollyRated ★ 2.0