Movies
Ratings
32
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0