Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
A Moment of Romance IIRated ★ 5.0- The Storm WarriorsRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 3.0
Royal TrampRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Legend of the Liquid SwordRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Viva EroticaRated ★ 3.5
A Moment of Romance IIIRated ★ 3.5
The Three SwordsmanRated ★ 3.5
The Dragon Chronicles: The Maidens of Heavenly MountainRated ★ 4.0- Deadful MelodyRated ★ 4.0
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 3.0
Green SnakeRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0