Movies
Ratings
51
Brokeback MountainRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0