Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5