Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0