Series
Ratings
89 Community Season 1Rated ★ 3.5 Community Season 1Rated ★ 3.5
- DexterRated ★ 3.0
 Awkward.Rated ★ 3.0 Awkward.Rated ★ 3.0
 Gilmore GirlsRated ★ 3.5 Gilmore GirlsRated ★ 3.5
 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 2.5 Reply 1988Rated ★ 2.5
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 3.0 She Was PrettyRated ★ 3.0
 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 4.5 CSI: MiamiRated ★ 4.5
 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0 CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
 American Horror StoryRated ★ 4.0 American Horror StoryRated ★ 4.0