Titles you rated
TarzanRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0