Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5