Movies
Ratings
214
The WailingRated ★ 4.5
BronsonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
GoneRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Circle of AtonemenRated ★ 2.0
DuetRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5