Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0