Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5