Movies
Ratings
85
The IslandRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0