Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- Wonders of the UniverseRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0