Movies
Ratings
247
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0