Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0