Movies
Ratings
195
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0