Movies
Ratings
827
BallerinaRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Disney AssembleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
GalvestonRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.5