Series
Ratings
135
My MisterRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0