Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5