Movies
Ratings
323
The CroodsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0