Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0