Movies
Ratings
153
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.5