Series
Ratings
74
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Masters of the AirRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
SeeRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Servant Season 3Rated ★ 2.5