Series
Ratings
198- Secret CampusRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5