Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
American PieRated ★ 2.0
AdoreRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0