Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0