Movies
Ratings
261
Hollow ManRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5