Movies
Ratings
399
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
HulkRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Rocky IVRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.0