Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5