Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Delivery ManRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
One for the MoneyRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0