Series
Ratings
163
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0