Series
Ratings
18
IRISRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5