Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0