Titles you rated
The HoldoversRated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0