Titles you rated
MulanRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 1.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0