Movies
Ratings
900
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 0.5
Eureka Seven Hi-Evolution 1Rated ★ 1.5