Movies
Ratings
72
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 0.5
PunchRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0