Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0