Series
Ratings
12
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0