Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0