Movies
Ratings
44
The Truth BeneathRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0