Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 3.5
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 4.0- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.0