Movies
Ratings
283
Take This WaltzRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5