Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5- ItRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 1.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 2.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 5.0
Skam Season 4Rated ★ 5.0